פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   למה לשחק אותה קשה להשגה? חוקי הדייטינג שחובה למחוק או לעדכן

   מי צריך לשלם על הדייט? מתי נכון להתנשק? אנחנו חיים בעידן "אהבה בימי טינדר" וחוקי המשחק השתנו לחלוטין, אז הגיע הזמן לנער את האבק מעל לחוקי הדייטינג המיושנים

   עולם הדייטינג השתנה לחלוטין בשנים האחרונות ואיתו הופיעו חוקי דייטים חדשים ונזנחו חוקים ישנים, שהפכו ללא רלוונטיים. פעם היית צריכה לנסות ולהגיע למקומות מסוימים, ליצור קשר עין עם בו בחור שריגש אותך, לחייך אליו, לפלרטט ולקוות שבסוף המפגש הספונטני הוא יבקש את המספר שלך. היום יש לך מאות, לפעמים אלפי גברים בכף ידך, את יכולה לקבוע דייט בכל יום ובכל שעה ואפילו להימנע ממבוכה כשאת נתקלת בגברים שלא מוצאים חן בעינייך. חוקי המשחק השתנו לחלוטין והגיע הזמן לנער את האבק מעל לחוקי הדייטינג המיושנים ולרענן, לעדכן ואפילו לשבור לחלוטין את אלו שכבר לא רלוונטיים:

   אסור לקבוע תוכניות ברגע האחרון: לעדכן
   פעם קבענו דייט כמה ימים ואפילו שבוע מראש, אבל בעולם של היום הכול נגיש ומהיר יותר. זה לא אומר שאת צריכה להיות זמינה כשהוא שולח לך "ערה?" ב-2 בלילה, אבל אין סיבה לסרב לדייט שמעניין אותך רק כי הוא נזכר להתקשר אחרי שהוא יצא מהעבודה. אל תבטלי תוכניות בשבילו, אבל אם את פנויה ומעוניינת, למה לא? את לא תיראי נואשת אלא ספונטנית. נטפליקס יכול לחכות גם למחר.

   אסור לסמס ראשונה אחרי הדייט: למחוק
   אם נהנית בדייט, למה את צריכה לחכות שהוא יסמס? כמובן שאת לא צריכה להראות נואשת ולכתוב הודעה ארוכה, משתפכת ומלחיצה. אבל אם היה לכם דייט מוצלח את בהחלט יכולה לכתוב לו את זה, אפילו אם הוא לא סימס לך עדיין.

   טלפון סמס ידיים איש מקליד הודעה טקסט סמאטרפון סלולרי (ShutterStock)
   למה את צריכה לחכות שהוא יסמס? (צילום: ShutterStock)

   את צריכה לחכות שהוא יזמין אותך לדייט: למחוק
   החוק הזה מיושן ולא רלוונטי. אם יש בחור שמוצא חן בעינייך ומשדר לך שהוא בעניין, אין סיבה שלא תציעי לו להיפגש. בטחון עצמי ויוזמה הן תכונות סקסיות שרק יגרמו לך להראות נחשקת יותר

   צריך לחכות לדייט השלישי/ רביעי/ עשירי כדי להתנשק/ לקיים יחסי מין: למחוק
   מי החליט על החוק השרירותי הזה? אם את רוצה להתנשק עם מישהו - תתנשקי איתו! אם את רוצה לשכב איתו בדייט הראשון ומרגישה שזה נכון בשבילך - למה לא? מעדיפה לחכות כמה חודשים או עד החתונה? גם זה בסדר! תעשי מה שמרגיש לך נכון, בלי לחשוב יותר מדי על כל מיני נורמות חברתיות.

   הגבר חייב לשלם: למחוק
   זה נחמד שהדייט שלך לוקח יוזמה ומשלם על שניכם, אבל זה בהחלט לא מובן מאליו. תציעי להתחלק בחשבון ואל תפסלי מישהו רק כי הוא מסכים, אנחנו מזמן לא הנשים הקטנות שצריכות שגברים ישלמו להן על כוס יין או קפה.

   את חייבת לשחק אותה קשה להשגה: למחוק
   משחקים הם לילדים, ואת אישה בוגרת, חכמה ואיכותית, אין סיבה שמערכת היחסים שלך לא תהיה גם היא בוגרת כמוך. את אמנם לא צריכה לספר לו על הטבעת שאת רוצה כבר לאחר הדייט המוצלח הראשון, אבל גם לשחק אותה קשה מדי להשגה עלול לגרום לו לוותר על דייט שני איתך.

   ובכלל, אנחנו חיים בתקופה של שינויים וחידושים, אין סיבה שניצמד לחוקי דייטינג עתיקים ולא רלוונטיים. החוק הטוב ביותר שצריך להוביל אותנו בדייט הראשון, השני או השלישי הוא ההרגשה, הכימיה והרצון להיפגש שוב.