פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   או לה לה: ההצהרה האופנתית של השחקניות והדוגמניות בטקס האוסקר

   בכל מה שקשור לשטיח האדום טקס האוסקר ה-89 היה נועז ושונה מבעבר. אם לשפוט לפי מראה הכוכבות וההשראה שהן נותנות, הפשינסטות הולכות לענוד המון תכשיטים בשנה הקרובה – מטבעות גדולות ושילובי צמידים ועד עגילי שנדליר. צפו בטרנד הבא של עולם האופנה

   או לה לה: ההצהרה האופנתית של השחקניות והדוגמניות בטקס האוסקר

   טקס האוסקר ה-89 במספר כבר נכנס להיסטוריה בגלל הטעות המביכה בהכרזה על הסרט הזוכה, אבל מה שקדם לו היה נוצץ וזוהר כמו בכל שנה. אם בשנים האחרונות האוסקר התהדר במראות קלאסיים ומינימליסטים עם שמלות אלגנטיות ושחקניות שהגיעו בתכשיט סטייטמנט אחד לו הן נתנו את הבמה או כשהן עונדות תכשיטים עדינים יחסית אם בכלל, השנה ראינו מהפך - שמלות עתירות דיטליים - תחרות, פאייטים, אבנים, תפירה עילית מיוחדת או רקמות יוצאות דופן, תיקים עתירי אבנים נוצצות ואפילו נעליים נוצצות במיוחד. לכל אלו צורפו אינספור תכשיטים יפיפיים שגנבו את ההצגה.

   אם לשפוט לפי מראה הכוכבות וההשראה שהן נותנות - נראה שאנחנו הולכות לראות המון תכשיטים בשנה הקרובה. האוסקר כולו נצץ מטבעות גדולות, לעיתים יותר מאחת בכל יד, שילובים של צמידים גדולים בשתי הידיים יחד עם עגילי שנדליר ושרשראות שנכרכו כמה פעמים סביב הצוואר. המשפט הקלאסי של קוקו שאנל "לפני שאת יוצאת מהבית הביטי במראה ותורידי פריט אחד", לא היה רלוונטי במקרה הזה - הכוכבות נצצו באינסוף אבנים ויהלומים. נראה שהשחקניות נהנו עם שמלות חד-פעמיות שנראות ממש כמו יצירות אומנות, והראו שתכשיטים הם הדרך ליצור לוק אישי ואמירה אופנתית שייחודית רק לכן.