פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   יום האם או יום המשפחה? יצאנו לבדוק מה אתן מעדיפות

   יום המשפחה, לשעבר יום האם, הוא יום שאמור לחגוג את המשפחתיות, אבל האם הוא לוקח את הפוקוס מכן האימהות? ואיזו מתנה הייתן מעדיפות לקבל ליום זה? רז זלצרמן יצא לבדוק

   יום האם או יום המשפחה? יצאנו לבדוק מה אתן מעדיפות

   רז זלצרמן, חמוש בשאלות נוקבות על יום האם, יצא לבדוק מה אתן הנשים חושבות על כך שכבר כמה שנים הוא נקרא יום המשפחה, בעוד שהוא היה יום שמתמקד בכן הנשים ולאחרונה הפך ליום של כל המשפחה וזה כולל גם את האבא.

   הדבר הכי חשוב שיצא רז זלצרמן לבדוק היה איזו מתנה הייתן רוצות לקבל ביום זה? התשובות נעו בין מישהי שרצתה פשוט שיהיה לה שקט ליום אחד, בלי הילדים ובלי הבעל. אחרת שרצתה חופשה מפנקת. מישהי שביקשה מתנה צנועה בדמות רכב חדש וכמובן שהיו את אלו שרצו תכשיטים וכמו כן, נרשמה בחורה שפשוט רצתה עוגה.

   לשאלה "האם היית רוצה שיום המשפחה יחזור להיות יום האם?" קיבלנו דווקא תשובות די מפתיעות: נראה שלא כל כך איכפת לכן לחלוק את היום הזה עם בני זוגכם ועם שאר המשפחה. מישהי אחת התלוננה ובצדק שאין יום הסבתא.

   זהב, כסף או יהלומים, איזה תכשיט הייתן מעדיפות? ובכן, בשאלה זו גילינו שקודם כל אתן אוהבות תכשיטים ואחרי זה גילינו שהטעם שלכן מאוד מגוון. יש שהעדיפו זהב, יש שהעדיפו יהלומים ויש שהעדיפו דווקא כסף.

   בשאלה האחרונה, עניין אותנו מה יחסכן לגברים שעונדים תכשיטים והתשובות נעו בין "לא כדאי שיענוד תכשיטים" לבין "שיעשה זאת במידה". מה שבטוח זה שלא תצטרכי לחשוש מזה שהגבר שלך יגנוב לך את התכשיטים.